Головна » 2017 » Жовтень » 12 » Славетними шляхами козаків
16:49
Славетними шляхами козаків

Напередодні Дня Українського козацтва 7 жовтня 2017 року учні п’ятих та шостого класів Комиш-Зорянської школи відвідали о.Хортиця у м.Запоріжжя.

Екскурсія територією ІКК «Запорозька Січ» дала змогу школярам побачити на власні очі відтворений образ столиці Вольностей Війська Запорозького Низового. Діти відвідали житло та господарські будівлі степових лицарів, дізнатись про побут та звичаї як запорожців, так і населення українських земель XVII-XVIIІ ст., відчули дух козацької доби.

Перед початком екскурсії для юних козачат і козачок був проведений тематичний інтерактивний ранок «Джури – маленькі козачата».

Також діти відвідали виступ Січових козаків, під час якого дізнались багато цікавого про легендарних запорізьких воїнів, побачили унікальну козацьку зброю і застосування її на практиці. Учні стали свідками бойових мистецтв козаків, баталій на шаблях, стрільби з лука верхи на коні.

Під час цієї цікавої подорожі школярі поринули в чарівний світ солодощів. На майстер-класі «Веселі карамельки» вони побачили як створюється карамель, долучилися до таїнства появи малюнків і написів усередині солодощів, а також власноруч приготували різнокольорові цукерки.

Переглянути фото

Переглядів: 50 | Додав: kz_osvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar